آپلود سنتر جدید 94 با لینک مستقیم | بیا تو تک سایت تــــک

آپلود سنتر جدید 94 با لینک مستقیم رایگان

دسته بندی: تفریح و سرگرمی
بازدید: 485 نمایش
3 مارس 2015

بسم الله الرحمن الرحیم

gemup.ir-bia2tak.ir

مقدمه:

بارگیری یا دانلود (به انگلیسی: Download)، فرآیند برداشت داده‌های الکترونیکی از یک رایانه (معمولاً یک رایانه دور یا یک سرور) به رایانهٔ دیگر (معمولاً رایانه شما یا یک رایانه محلی)، با مودم یا شبکه رایانه‌ای را گویند. همچنین فرستادن بلوکی از داده‌ها، مانند یک پرونده، با ساختار پست اسکریپت، به دستگاه مستقلی مانند چاپگر پست اسکریپت نیز بارگیری نامیده می‌شود. عمل وارون فرایند فوق رابارگذاری یا آپلود(به انگلیسی: Upload) گویند.

بارگیری:

کاربرد نخست این واژه در زمینهٔ رایانه‌ها، از فعل دریافت کردن ریشه گرفته، به معنی گرفتن یک پرونده (یا بارگیری)، از یک رایانه، یک خدمات‌دهندهٔ وب، و یا سامانه‌ای همانند. این واژه در گویش خیابانی وفرهنگ عامیانه، مانند واژهٔ انگلیسی آن، دانلود (Download) گفته می‌شود.

بارگذاری:

بارگذاری، یعنی ارسال کردن یک پرونده، از رایانه‌ای به رایانه دیگر. این واژه در گویش خیابانی، مانند واژه انگلیسی آن، آپلود (Upload) گفته می‌شود.(ویکی پدیا)

 

جم آپ:

آپلود سنتر جم آپ یکی از بهترین سرویس آپلود رایگان فایل های شما می باشید که به صورت همیشگی در دسترس خواهد بود برای آپلود فایل های خود به آدرس www.gemup.ir مراجعه کنید و لذت ببرید

 

www.gemup.ir

www.bia2tak.ir

بیا تو مکان,www gemup tak,اسکریپت آپلود سنتر 94,اپلود دائمی فایل با لینک مستقیم,بيا تو مکان,خوشگل کون سینه
برچسب ها:

دیدگاه خود را بنویسید