جایلین اوجدا با باسن بسیار بزرگ | بیا تو تک سایت تــــک

جایلین اوجدا با باسن بسیار بزرگ

دسته بندی: گالری عکس
بازدید: 1,213 نمایش
21 جولای 2017

جایلین اوجدا با باسن بسیار بزرگ

(((عکس های جایلین اوجیدا مدل خوش اندام )))

جایلـین یک مدل بسیار خوش اندام و معروف است که در اینستاگرام ۶ میلیون هوادار دارد .او به واسطه بدن و اندام زیبا و جدابش به سرعت مشهور و محبوب شد .او کار تبلیغاتی برای باشگاه های مختلف انجام داده است و در چندین آگهی های بازرگانی و موسیقی فیلم ها ظاهر شد.او همچنین برای طرفداران خود تمرین های ورزشی برای رسیدن به تناسب ایده آل را قرار میدهد تا استفاده کنند .

 

جایلین اوجیدا مدل آمریکایی است که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام به شهرت رسید. وی در زمینه فیتنس به طور طبیعی به اندام بی نظیر دست پیدا کرده است در حالی که مدل های مشابه با وی با انجام عمل های جراحی گوناگون و کاشت پروتز اندام های خود را ساخته اند. جایلین اوجدا متولد ۹ ژانویه ۱۹۹۷ درفینیکس، آریزونا در کشور ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. او هم اکنون ۲۰ سال سن دارد. قد جایلین ۱۶۵ سانتی متر و وزنش ۵۷ کیلوگرم است . رنگ مو و چشم جایلین مشکی است .جایلـین اوجدا در رشته بازیگری و مدل سازی فارغ التحصیل شده است . او یک بردار کوچک به نام جانی دارد .

 

 

 

www.bia2tak.ir

جایلین اوجدا ویکی پدیا,جایلین,تمام عکسهای جایلین اوجداگالری,مدل باسن بزرگ,فیلم‏ ‏سکسی‏ ‏جایلین‏ ‏اوجیدا,عکسهای لورفته وخفن جایلین اوجدا,عکس لب جایلین اوجیدا,عکس جدید جایلین اوجیدا,جایلین اوجدا کیست,جایلین اوجدا,ورزش های جایلین اوجدا

دیدگاه خود را بنویسید