سکس 94 برای خانوم ها با این روش | بیا تو تک سایت تــــک

خانوم ها این کارها را نکنند در سال 94

دسته بندی: جنسی و زناشویی
بازدید: 3,055 نمایش
21 مارس 2015

sex-94-bia2takبرخی رفتارهای زنان باعث آزار مردان شده و آنها از این بابت همیشه گله‌مند هستند؛ اما نمی دانند که این رفتارها از لحاظ علمی باعث انگیزه و پیشرفت آنها می‌شود. «غلامرضا قاسمی کبریا» دکترای رواشناسی و مشاوره در این‌باره به برنا می‌گوید: در روابط زن و شوهر یک سری تقابلی وجود دارد که این تقابل متاثر از مبنای ذهنی، برخی از تفاوت ها را درک می کنند. هر فردی هم بنا به آن‌گونه‌ای که تربیت شده است و با همان ذهنیت نسبت به رفتار افراد و همسرش ذهنیتی دارد و به رفتار همسرش اتهامی وارد می‌کند…

معمولا وقتی مردان در جمع مردانه قرار می‌گیرند، گاهی زنان را در برخی موارد تمجید و گاهی تقبیح می‌کنند. که هیچ کدام روش خوبی نیست؛ چرا که این افراد تجربه فردی و متاثر از ذهنیت فردی مردان است. شاید بارها از زبان مردها شنیده باشید که از غر غر کردن زنها متنفریم. البته این طرز صحبت کاملا توهین‌آمیز است و یا زنان را به پرحرفی، چشم هم چشمی متهم کرده و یا اینکه زنان معمولا به وسایل تزیین و خرج کردن اهمیت می‌دهند.

همه این واکنش مردان نسبت به رفتارهای زنان مبنای علمی ندارد، یعنی این رفتارها برای هر مردی ممکن است تجربه ای شود که به ذائقه‌اش منطبق نیست و این اتهام را به زنان نسبت می‌دهد.

معمولاً مردان از ۳ رفتار زنان گله‌مند هستند؛ اما نمی‌دانند که رفتارها نعمتی است از طرف خداوند که باعث منفعت و پیشرفت آنها می‌شود.

۱-پرحرفی
برخی از مردان از پرحرف بودن زنان گله مند هستند. اگر مرد بداند که پرحرفی زنان بسیار مفید است و این رفتار نعمتی از جانب خداوند است که به زنان داده تا بتوانند از این طریق روابطی عاطفانه با همسرشان ایجاد کنند.اگر زنان مانند مردان کم حرف باشند، همه دنیا و عالم منزوی می‌شوند و رابطه صمیمی و خوبی وجود ندارد. پرحرفی زنان باعث می‌شود که فرزند آنها تکلم یاد بگیرد. از زمانیکه مادر باردار است تا زمانیکه به دنیا می‌آید با فرزندش حرف می‌زند و در رفتار و تکلم فرزند تاثیر بسزایی دارد.

از نظر علمی ثابت شده است که صدای زنان به دلیل اینکه صدای زیر است، باعث آزار مردان می‌شود، اگر همیشه زنان یکنواخت صحبت کنند، صدای آنها دلخراش است؛ اما زمانی‌که زنان تن صدای خود را ترکیبی کرده و با اشوه صحبت کنند، موجب می‌شود که مردان احساس رضایت و علاقه‌مندی کنند. متاسفانه مردان نمی‌دانند که آزار آنها توسط پرحرفی زنان نیست؛ بلکه به خاطر یکنواختی صدای زیر آنهاست؛ معمولا زنانی که در برابر مخاطب و همسر خود جذاب هستند که یکنواخت صحبت نکنند.

۲-خرید کردن و حس تنوع طلبی
برخی از مردان زنان را به خریدن اشیاء تزیینی و متنوع و هزینه کردن بی مورد متهم می‌کنند؛ اما نمی‌دانند که اگر این خصوصیات در زنان وجود نداشت، تنوع غذا، جذابیت‌های محیطی که خود یک نعمت محسوب می‌شود، نبود و مردان از آن بی‌بهره بودند.

اگر زندگی فقط براساس ذائقه مردان بود، همه افراد مانند انسانهای اولیه در غار زندگی می‌کردند. این رفتار زنان باعث می‌شود تا تنوع در دنیای پیرامون مردان ایجاد شود و از آن لذت ببرند. زمانی‌که مرد توجه‌ای به این زیبایی‌ها و تنوع نکند، به نظرش افراط می‌آید وهمیشه از این بابت شاکی است که زن هزینه بی‌مورد می‌کند و با این کار همسرش مخالف است. زنان باید سلیقه مردان را هم در این مورد به کار گیرند تا احساس نارضایتی نکنند.

۳- چشم هم چشمی
چشم و هم چشمی زنان یکی دیگر از رفتارهایی است که موجب آزار مردان می‌شود؛ اما مردان باید بدانند که اگر این خصوصیات نباشد البته نه در حد افراط، رقابت ایجاد نمی‌شود و هیچ انگیزه و پیشرفتی در زندگی آنها صورت نمی گیرد.

یادآور می شود که تمام این رفتار در حد اعتدال آن خوب است نه در حد افراط…

www.bia2tak.ir

سکس 94,bia2tak,داستان سكسى94,عکس سکسی 94,sex94,داستان سکس94,داستانهای سکسی سال 94,سکس سال 94,سکسی 94,سکسی94,سكس94,داستانهای سکسی94,عکس سکسی94,فیلم سکس94,جدیدترین داستان های سکسی94,داستان سکس سال 95,سکس سال,کلیپ سکس 94,سکس 94,CEKS‏ مردان,داستان ceks,داستان سكسي94,س ک س 94,سایت سکسی 94,سكس 94,سکس در 94,عکس سکس سال 94,عکس سکسی سال ۹۴,عکس های سکسی سال 94,عکسای سکسی سال 94,عکسهای سکس94,فیلم سکس 94,فیلم سکس سال 94,فیلم سکسی 94,سکس94,عکس سکس94,فیلم سکسی94,http://www newtak ir/خانوم-ها-این-کارها-را-نکنند-در-سال-94/,www sex 94,www سکس94,بهترین فیلم سکس وداستان سکس ایرانی درسال 2017,بیا روش سکسی,تصاویر سکسی سال 94,تصاویر سکسی94,جديدترين داستان سکسى سال 95,جدیدترین داستان های سکس 94,جدیدترین داستانهای سکسی درسال94,جدیدترین داستاهای سکس94,جدیدترین سایت سکس سال 94,جدیدترین سکس94,جذاب ترین داستان سکس94,جذابترینداستانهای سکس,داستان جدیدسکسی سال 94,داستان سکس درسال 94,داستان سکسی94 سال,داستان عکس سک س درسال ۹۴,داستان های سکس94,داستان های سکسی جدیدترین درسال94,داستانهای سکسی سال نودوچهار,رفتار سکسی,روش س ک س سال 94,زیبا ترین داستان های سکس از زبان خانوم ها,زیباترین داستانهای سکسی سال 94,سایت سکسی سال 94,سایت سکسی94,سک 94,سک سی 94,سکس 94/,سکس آنلاین فیلم سکس94,سکس در سال 94,سکس عکس 94,سکس یکنواخت زن,سکسدرسال نوع,عكس سكس94,عكس سكسي94,عكساي سكسي ٩٤,عكسهاي سكسي94,عکس در سال 94 سکسی,عکس سکس ۹۴,عکس سکسی ازمردان وزنان مصنوعی,عکس سکسی جدید سال94,عکس هاى سکسى 94,عکس های سکس سال94,عکس های سکس94,عکس های سکسی94,عکس وداستان سکس94,عکسای سکسی94,عکسهاي سکسي94,عکسهای جدید 94 سکسی,عکسهای جدید سکس 94,عکسهای جدید سکسی 94,عکسهای سکس 94,فيكم سكس 94,فيلم سكس 94,فیلم سکسی94,فیلمهای سکس94,مطالب سکسی 94,ویدیوکلیپ سکس94,کلیپ سکس دختران بااشوه,کلیپ سکسی 94

دیدگاه خود را بنویسید