خبر خوش یارانه 94 خرداد واریز شد | بیا تو تک سایت تــــک

خبر خوش یارانه 94 خرداد واریز شد

دسته بندی: مطلب جدید
بازدید: 152 نمایش
16 ژوئن 2015

چرا یارانه خرداد 94 امروز واریز نشد ؟

Subsidies-bia2tak.ir

زمان جدید واریز یارانه خرداد 94 مشخص شد

باز هم سناریو تاخیر در واریز یارانه ها ، چرا یارانه خرداد ماه در روز جمعه 22 خرداد 94 واریز نشد ؟

باشگاه خبرنگاران نوشت : اردیبهشت ماه امسال بود که عنوان شد دولت به صورت رندم گروه هایی را از دریافت یارانه نقدی حذف کرده که به همین منظور با توجه به بروز خطا در این فرآیند و حذف برخی از اقشار نیازمند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه ای را جهت رسیدگی به اعتراض حذف شدگان (مهلت اعتراض تا پایان خرداد ماه) راه اندازی کرد.

 

پس از جدال اعتراض کنندگان، اعلام شد یارانه نقدی اردیبهشت ماه بجای بیست و دوم با دور روز تاخیر یعنی بیست و چهارم واریز خواهد شد.
اما در این میان به نظر می رسد تاخیر در واریز تنها مختص اردیبهشت ماه نبوده و به ماه خرداد نیز انتقال یافته است چراکه طبق سنوات گذشته امروز مهلت واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار بود که هنوز سازمان هدفمندی اطلاعیه ای در این خصوص صادر نکرد است.

بر این اساس؛ پرداخت یارانه نقدی همواره یکی از دغدغه ها و چالش های پیش روی دولت یازدهم بوده است.

به گونه ای که با توسل به شیوه های مختلف سعی در هدفمند کردن واقعی آن دارد تا از این طریق کسری حاصل از پرداخت این چنینی یارانه را جبران کند، که در این راستا طبق تبصره 20 قانون بودجه دولت مجوز حذف حدود 6 میلیون نفر را دارد که تلاش های مسئولان نیز در همین راستا بوده تا هرچه سریع تر یارانه تنها به حساب خانوارهای نیازمند واریز شود.

www.bia2tak.ir

كون زن داداش,چرا یارانه شهریور 94واریز نشد,چرا یارانه شهریور 94واریز نشده,چرايارانه شهريور واريزنشد,چرایارانه ام واریز نشده,یارانه شهریور94 چرا واریز نشد,یارانه ما واریز نشده,یارانه ما چرا واریز نشد
برچسب ها:

دیدگاه خود را بنویسید