تجاوز به دختر دختر ۱۷ ساله بی گناه | بیا تو تک سایت تــــک

تجاوز به دختر دختر ۱۷ ساله بی گناه

دسته بندی: جنسی و زناشویی
بازدید: 368 نمایش
24 جولای 2017

فیلم تجاوز,فیلم تجاوز به دختر,فیلم تجاوز داعش به زنان,فیلم تجاوزهای واقعی داعش,فیلم تجاوزهای ایرانی,فیلم تجاوزهای واقعی,فیلم تجاوزبه زنان ایرانی,فیلم تجاوزی,فیلم تجاوزبه فاطما گل,فیلم تجاوزی ایرانی,کلیپ تجاوزهای ایرانی,فیلم تجاوزهای واقعی در ایران,کلیپ تجاوزهای واقعی,فیلم تجاوزبه دختر ایرانی,فیلم تجاوزی اپارات,فیلم تجاوزی به زور,فیلم تجاوزی رایگان,فیلمهای تجاوزی,فيلم تجاوزي,فیلمهای تجاوزی داعش,کلیپ فیلم تجاوزی,فیلم خارجی تجاوزی,فیلم تجاوزبه فاطمه گل,کلیپ تجاوزبه فاطما گل

تجاوز به دختر دختر ۱۷ ساله بی گناه

 

وقتی دختر ۱۷ ساله در خانه تنها بود و حسابی مشغول درس خواندن، نمی دانست قرار است چه اتفاق شومی برایش رخ دهد. سه جوان هوس باز از دیوار پریدند و به داخل خانه وارد شدند تا دختر جوان را مورد تجاوز جنسی گروهی قرار دهند. زوج جوانی در آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر ١٧ساله شان در خانه سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی شان دست به کار شدند.

 

سه جوان خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد مورد ضرب و شتم قرار گرفت و افراد مهاجم با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان پس از اجرای نقشه شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابه رفتارهای دخترشان مشکوک شدند.

 

آن ها وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سوال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی که اشک می ریخت، از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدین ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند.

 

منبع : بیا تو فان

 

www.bia2tak.ir

فیلم تجاوزهای افراد شرور

دیدگاه خود را بنویسید