عکس های لو رفته سلنا گومز و دویکند | بیا تو تک سایت تــــک

عکس های لو رفته سلنا گومز و دویکند

دسته بندی: گالری عکس
بازدید: 716 نمایش
21 جولای 2017

عکس های لو رفته سلنا گومز و دویکند

فردی به TMZ گفته است اگرچه هر دو آن ها جزء گروه تیلور سویفت هستند ولی سلنا و بلا هرگز صمیمی نبوده اند و او احساس نیازی برای خبر کردن بلا در مورد رابطه رمانتیک جدیدش نکرده است.گفته شده است که بلا ازین رابطه رمانتیک بسیار ناراحت شده است زیرا وی هنوز عاشق د ویکند است. او و بلا دو ماه پیش از یکدیگر جدا شده اند.

طبق US reports ، سلنا گومز درمورد رابطه رمانتیک تازه خود با د ویکند احساس گناه نمی کند. بلا حدید از این موضوع ناراحت شده است ولی سلنا اصرار دارد که وی هیچ دلیلی نمی بیند که ازین کار احساس بدی پیدا کند چون که او و بلا صرفا آشنا هستند و رابطه دوستانه ای ندارند.

 

 

بلا حدید دوست دختر قبلی د ویکند

سلنا گومز این روزها با د ویکند وارد رابطه شده است و گویا آشنایی آن ها بسیار منطقی و حساب شده است و همه چیز آرام آرام در حال پیش رفتن است. همه سلنا گومز را به خاطر رابطه احساسی با جاستین بیبر یاد می کنند. د ویکند نیز با مدل جنجالی بلا حدید رابطه داشت که پس از به هم زدن آن سراغ سلنا گومز آمده است. این دو تقریبا همه جا با هم هستند و باید دید رابطه آرام آن ها به کجا خواهد رسید.

بیوگرافی کامل و عکس های بلا حدید را این جا بخوانید

 

 

طبق خبرهای رسیده بلا حدید در واقع د ویکند را فراموش نکرده است و هنوز عاشق او است.

بلا بعد از دیدن عکسی از سلنا و د ویکند در اینستاگرام ، سلنا را آنفالو کرد.

و گفته شده است که د ویکند از قبل از سلنا خوشش می آمده است.آن منبع اضافه کرد :” آبل همیشه از سلنا خوشش می آمده . او فکر می کند سلنا بسیار با استعداد و جذاب است.”“آن ها به تازگی ، قبل از تعطیلات با یکدیگر صحبت کرده اند اما سلنا از قبل در رادار وی بوده است. آن ها انتظاراتی مثل هم دارند و هر دو فکر می کنند که دیگری سرگرم کننده است. آن ها دارند همه چیز را آهسته پیش می برند و با یکدیگر آشنا می شوند.”

ویکند در ۱۶ فوریه سال ۱۹۹۰ در اسکاربورو انتاریو یک منطقه در کانادا به دنیا آمده است …نام اصلی وی ابل ماکونن است که در دنیای حرفه ای موزیک او نام The Weeknd را که به معنی آخر هفته میشود را برای خود برگزیده است.

برچسب ها:

یک دیدگاه برای “عکس های لو رفته سلنا گومز و دویکند”

دیدگاه خود را بنویسید