آلبوم «۲۵» ادل طوفان کرد | بیا تو تک سایت تــــک

آلبوم «۲۵» ادل طوفان کرد

دسته بندی: اخبار هنرمندان
بازدید: 419 نمایش
25 نوامبر 2015

ادل با آلبوم ۲۵ رکورد فروش را زد + عکس

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-11-24 08:27:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

آلبوم «۲۵» در سه روز نخست عرضه به بازار موسیقی با اختلاف بسیار زیاد از آلبوم «۱۹۸۹» تیلور سویفت پیشی گرفت.

بیش از ۲٫۳ میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در سه روز اول عرضه در ایالات متحده آمریکا فروخته شد. برای صنعت موسیقی که در عصر دیجیتال شاهد افت روزافزون فروش است، این رکورد فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود.

برای درک بهتر این موضوع کافی است بدانیم که تا اینجای سال تنها سه آلبوم از تیلور سوئیفت، اد شیران و دریک فروشی بالای یک میلیون نسخه داشته‌اند و آلبوم «۲۵» ادل تنها سه روز است که به بازار عرضه شده است. ادل تا اینجای کار رکورد فروش هفته‌ی اول آلبوم «۱۹۸۹» از تیلور سوئیفت را شکسته است. ۱٫۳ نسخه از آلبوم «۱۹۸۹» در هفته نخست ارائه به بازار فروش رفت.

نیلسن موزیک دوشنبه اعلام کرد که ادل تقریبا رکورد فروش یک آلبوم موسیقی در مدت زمان یک هفته را شکسته است. این رکورد با فروش ۲٫۴ میلیون نسخه از آلبوم « No Strings Attached» در سال ۲۰۰۰ متعلق به گروه موسیقی «انسینک» است.

ادل به سرویس‌های آنلاین پخش موسیقی مانند اسپاتیفای اجازه انتشار آلبوم «۲۵» را نداده است، بنابراین هر کسی که مشتاق به شنیدن این آلبوم است باید یک نسخه از آن را تهیه کند. این خواننده در آغاز تک آهنگ «سلام» را از آلبوم «۲۵» منتشر کرد. بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه از این تک آهنگ در طول چهار هفته فروخته شد.

دیدگاه خود را بنویسید